RSS  Schowek Twój adres IP: 54.224.200.104

  Strona głównaDodaj ogłoszenie Kontakt Cennik Regulamin Edytuj lub usuń ogłoszenie
 Kategorie
Drobne (1)
Gastronomia (0)
GSM i GPS (0)
Handel (1)
Inne (0)
Motoryzacyjne (1)
Nauka i Korepetycje (0)
Nieruchomości (4)
Noclegi (0)
Praca (4)
Rozrywka (0)
RTV, AGD (0)
Rzeczy używane i inne (1)
Usługi (1)
Za Darmo (0)
Zdrowie i Uroda (0)
 Wyszukiwarka
 Szukaj słów:
 Miejscowość:
 Kategoria:
 Typ oferty:
 Region:
 Cena:
od:
do:
 Statystyki
 Liczba ogłoszeń:  20
 Oczekujące:  0
Zarejestrowanych userów:
 Dzisiaj:  0
 Ogółem :  114
 On-line : 2
  Malarz ze znajomością francuskiego - super zarobki

 Cena:
 Rodzaj ogłoszenia: Dam pracę
 Lokalizacja:
Polska Śląskie  Gliwice  ul. Zwycięstwa, 14

 Dodano: 2017-05-13
 Ogłoszenie ważne do: 2017-07-12
 Pokaż na mapie:
 Opis:
Stanowisko: Malarz z językiem francuskim

Miejsce pracy: Chambery, Francja

Numer ref. 03/19/WS/2017

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

-przygotowanie ścian pod malowanie, szpachlowanie, szlifowanie,
-malowanie wałkiem i pędzlem,
–tłumaczenie z języka francuskiego na polski,
-bezpośredni kontakt z francuskim przełożonym,

WYMAGANIA:

-wykształcenie techniczne budowlane (malarz, tapeciarz), ZSZ, mistrze-czeladnik,
-min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku malarza we Francji lub 3-5 lat doświadczenia w krajach UE,
-mile widziane referencje od pracodawców,
-prawo jazdy, do dyspozycji jest samochód służbowy,

Do zabrania buty z wkładką antyprzebiciową oraz komplet ubrań roboczych

OFERTA:

-atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość nadgodzin,
-dodatek za znajomość języka francuskiego,
-komplet ubrań roboczych: spodnie, Tshirt, kurtka,
-polska umowa o pracę, pełny etat,

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 516-977-467 lub przesłanie CV na adres e-mail rekrutacja@corona-silesia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).”

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań to zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego już dziś. Nasi rekruterzy pomogą Ci w w znalezieniu odpowiedniej pracy zagranicą.